21 червня 2023 року відбувся навчальний семінар Державного архіву Одеської області. Начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Галина Успенська відкрила навчальний семінар за темою: «Організація діловодства та архівного зберігання документів в установах, що здійснюють режимно-секретну діяльність».

На семінарі з основною доповіддю виступив директор Південного регіонального центру страхового фонду документації Сергій Крачков.

У заході взяли участь співробітники архівних відділів районних державних адміністрацій та міських рад Одеської області, а також департаментів та управлінь Одеської обласної державної (військової) адміністрації, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування Одеської області у кількості понад 65 осіб.

По завершенню навчального семінару всім учасникам навчання надано методичні матеріали. Усі слухачі семінару отримають відповідні сертифікати. Координатори навчальних семінарів – головні наукові співробітники відділу науково-довідкового апарату Вікторія Столярова та Валерія Сугак.