У травні 2023 року Уряд ініціював експериментальний проєкт, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників, що затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України».

Координаторами експериментального проєкту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Національне агентство України з питань державної служби та Вища школа публічного управління.

Метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Резерв формується з громадян України, які відповідають вимогам до осіб, які претендують на вступ на державну службу, визначеним Законом України “Про державну службу”, та які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.

Більш докладна інформація про Резерв відновлення розміщена за посиланням:  

https://nads.gov.ua/news/rezerv-pratsivnykiv-derzhavnykh-orhaniv- dlia-roboty-na-deokupovanykh-terytoriiakh-ukramy.Зарахування особи до Резерву відновлення здійснюється на підставі Анкети, що заповнюється в електронній формі. Реєстраційна форма та Анкета розміщені за посиланням: : https://reserve.nads.gov.ua