19 червня 2024 року Державним архівом Одеської області проведено навчальний семінар за темою: «Особові фонди: від комплектування до описання» для структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних громад, установ і організацій Одеської області. У заході взяли участь 45 осіб.

Семінар відкрив Петро Лук’янчук – директор Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління, доцент.

З доповіддю виступили головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Людмила Лісунець та головний науковий співробітник відділу науково-довідкового апарату, публікації та зовнішніх зв’язків Валерія Сугак.

Координатор заходу – головний спеціаліст з питань персоналу сектору з питань правової роботи та управління персоналом Вікторія Столярова.По завершенню навчального семінару всім учасникам навчання надано методичні матеріали. Даний комунікативний захід можна переглянути на YouTube каналі Державного архіву Одеської області за посиланням: https://youtu.be/dRgJnr5LKHI