Працівники Державного архіву Одеської області взяли участь у семінарі «Напрямки діджиталізації країни та розвиток цифрових комунікацій в публічному управлінні», який провів Центр кар’єрного та професійного розвитку Державного університету економіки і технологій м. Кривий Ріг. На семінарі були обговорені питання: цифровий розвиток країни: економіка, суспільство, державний сектор; прикладні можливості діджиталізації: від цифрової держави до сенсорної планети; стратегії цифрової комунікації державних структур в умовах дезінформації; сценарії цифрового розвитку України та варіанти державної політики для їх реалізації; безпека інформаційного простору в публічному управлінні; основи інформаційної безпеки та кіберзахисту в публічному управлінні; інтеграція технологій державного управління та фінансів як світовий тренд державного регулювання (GovTech та FinTechmodel); цифрова дипломатія в контексті державної політики діджиталізації. Директор Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління, доцент Петро Лук’янчук подякував працівників Центру кар’єрного та професійного розвитку Державного університету економіки і технологій
м. Кривий Ріг за співпрацю, цікавий, корисний, сучасний семінар та побажав подальших успіхів у діджиталізації.
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1-1024x768.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1-1024x768.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1-768x1024.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1.png)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/6.png)