29 червня 2023 року директор Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління, доцент Петро Лук’янчук провів чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Одеської області, на якому розглядалися питання: про перегляд унікальних документів Національного архівного фонду; про приймання на державне зберігання фоторобіт Панасюка Ігоря Івановича та визначення фондової належності документів; про прийняття на державне зберігання документів ув’язнених осіб радянського концтабору 1920-1925 рр.; схвалення/погодження документів установ, а саме: положень про архівні підрозділи та експертні комісії, номенклатур справ, описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу), актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ. З розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-9-1024x473.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-8-1024x473.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-5-1024x473.jpg)