18 січня 2024 року директор Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління, доцент Петро Лук’янчук провів засідання Науково-методичної ради Державного архіву Одеської області, яке відбулося у форматі онлайн та офлайн.
Згідно із затвердженим порядком денним було розглянуто питання: про затвердження планів-конспектів навчальних семінарів Державного архіву Одеської області на 2024 рік; про рекомендацію до друку інформаційного збірника Державного архіву Одеської області «Архіви Одещини» за 2023 рік; про затвердження тематико-експозиційних планів онлайн виставок: «Історія Голокосту в Одесі та Одеському регіоні» та «День Соборності України – символ національного єднання!»З розглянутих питань було прийнято позитивне рішення.
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-1-1024x576.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-2-1024x880.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-1-1024x768.jpg)
![](https://archive.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-1024x576.gif)