Архів телепередач – 2017

Архів телевізійних передач, новин, репортажів та прес-конференцій

Випуски телепередач

Новий телевізійний проект: «Архівна Одіссея»
Державний архів Одеської області, Телерадіокомпанія “Град” і Громадська ініціатива “Друзі Архіву” представляють новий спільний телевізійний проект «Архівна Одіссея», – розпочатий у 2016 році. Серія телепередач присвячена маловідомим сторінкам історії Одеси та регіону, що знайшли своє відображення в унікальних документах з фондів Державного архіву Одеської області. Про архівні пошуки та знахідки розповідають дослідники архіву.
ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ:
Заступник начальника відділу інформації Степан Желясков – у телевізійній програмі «Вечірня Одеса»
24 квітня 2017 року. Заступник начальника відділу використання документів, інформації, публікацій та зовнішніх зв’язків Державного архіву Одеської області С.А.Желясков взяв участь у зйомках телевізійної програми «Вечірня Одеса». В студії Одеської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України («Одеська філія НТКУ»), йшлося про охорону «зеленої архітектури» нашого міста. В прямому ефірі спеціалісти розглянули низку актуальних питань пов’язаних із збереженням та подальшими перспективами озеленення Одеси, насамперед, з урахуванням існуючих традицій у сфері природо-охоронної діяльності – головним джерелом інформації про які є саме документи, що знаходяться на збереженні у фондах Державного архіву Одеської області.
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
Директор Держархіву Володимир Левчук – у телевізійній програмі «Время Юрия Котляревского»
24 січня 2017 року. Директор Державного архіву Одеської області Володимир Левчук взяв участь у авторській програмі «Время Юрия Котляревского». В студії йшлося про досягнення та перспективи подальшого розвитку архівної справи: продовження процесу оцифрування документів та їхнього оприлюднення на веб-сайті, міжнародне співробітництво Держархіву, організацію роботи дослідників, фінансування архівної галузі, стан будівлі головного корпусу – будинку колишньої Бродської синагоги.Передача вийшла у прямому ефірі телекомпанії «Медіа-Інформ»
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
“Одесские синагоги”: выпуск проекта “Мой дом – Одесса” на “Первом Городском”
20 січня 2017 року. Директор Державного архіву Одеської області Володимир Левчук, друзі і багаторічні дослідники Держархіву – відомий одеський краєзнавець Олег Губарь і куратор Музею історії євреїв Одеси «Мігдаль-Шорашим» Михайло Рашковецький, та прес-секретар Одеської єврейської громади «Хабад-Шомрей-Шабос» Болеслав Капулкін, – розповіли про історію та сучасний стан будівель синагог в Одесі.Докладніше: Олександра Ченкова, проект «Мой дом – Одесса», телекомпанія «Первый Городской»
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН: