Архів телепередач – 2014

Архів телевізійних передач, новин, репортажів та прес-конференцій

Випуски телепередач

Новий телевізійний проект: «Архівна Одіссея»
Державний архів Одеської області, Телерадіокомпанія “Град” і Громадська ініціатива “Друзі Архіву” представляють новий спільний телевізійний проект «Архівна Одіссея», – розпочатий у 2016 році. Серія телепередач присвячена маловідомим сторінкам історії Одеси та регіону, що знайшли своє відображення в унікальних документах з фондів Державного архіву Одеської області. Про архівні пошуки та знахідки розповідають дослідники архіву.
ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ:
Випуск новин на ТРК “Град”: репортаж з розширеного засідання колегії Держархіву

24 грудня 2014 року відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Одеської області, присвячене Дню працівників архівних установ України, за участю архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів, представників наукових і громадських установ Одещини. На заході були присутні журналісти місцевих та регіональних засобів масової інформації. Докладніше – у випуску новин на веб-сайті партнерів архіву – телекомпанії «Град»
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
Телепередача «Тема дня» за участю керівництва Державного архіву

24 грудня 2014 року. Керівники Державного архіву Одеської області, директор В.В.Левчук та заступник директора Л.Г.Білоусова, взяли участь у зйомках спеціального випуску передачі «Тема дня», яка вийшла до ефіру на телевізійному каналі «Град». В студії йшлося про історію архівної справи на Одещині, річні здобутки одеських архівістів, напрямки та перспективи подальшого розвитку архівної галузі в наступному році.
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
Телепередача за участю провідного спеціаліста К.С.Петропавловського

28 жовтня 2014 року. Провідний спеціаліст відділу використання документів, інформації та зовнішніх зв’язків К.С.Петропавловський взяв участь у зйомках телевізійної програми «Мой дом Одесса», що проходили у приміщенні Державного архіву Одеської області 27 жовтня 2014 року. Співробітник розповів журналістам про характерні риси та особливості багаторічної історії одеського трамваю, головним джерелом інформації про яку є документи з фондів Державного архіву Одеської області. Телепередачу було присвячено сучасним проблемам розвитку трамвайної мережі у нашому місті, насамперед, перспективі подальшого функціонування трамвайного маршруту №5.
Випуск програми «Мой дом Одесса» (№39) вийшов до ефіру на одеському телевізійному каналі «Первый городской» 28 жовтня 2014 року.
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
Телепередача: інтерв’ю співробітника Державного архіву А.В.Хромова

26 жовтня 2014 року. Завідуючий лабораторією з фізичної схоронності документів та страхового фонду Державного архіву Одеської області, кандидат історичних наук А.В.Хромов взяв участь у записі телевізійної програми «Время Сергея Братчука». Випуск був присвячений українському козацтву – історії та сучасності, перспективам козакознавчих пошуків в архівах та впливам козацького світогляду на ментальність українців.
Передача вийшла до ефіру на одеському телеканалі «Медиа Информ».
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
Телепередача за участю директора Державного архіву В.В.Левчука

28 версеня 2014 року. Директор Державного архіву Одеської області В.В.Левчук взяв участь у телепередачі “Газетный дождь”, яка вийшла до ефіру телекомпанії “А1”.
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
«Невідомий Бабель»: телепередача за участю співробітників Держархіву

11 липня 2014 року. Завідуючий лабораторією з фізичної схоронності документів та страхового фонду Державного архіву Одеської області к.і.н. А.В.Хромов взяв участь у телепередачі, присвяченій маловідомим сторінкам біографії видатного письменника, нашого земляка Ісака Еммануїловича Бабеля (1894-1940), 120-ту річницю з дня народження якого ми відзначаємо 12 липня цього року. А.В.Хромов розповів журналістам про унікальні документи з історії сім’ї Бабеля, які знаходяться у метричних книгах з фонду «Одеський міський рабинат» та у інших фондах Держархіву.
Телепередача вийшла до ефіру ТРК «Круг».  
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН:
Репортаж з презентації нового видання “Греки Одессы”

27 березня 2014 року. Державний архів Одеської області та Одеська Філія Грецького Фонду Культури провели спільну акцію – презентацію нового видання, сьомої книги з серії «Греки Одессы. Именной указатель по метрическим книгам Одесской Греческой Свято-Троицкой церкви». Книга є перевиданням 1-ої частини шеститомного спільного наукового проекту. Видання присвячено 220-річчю заснування Одеси, 200-річчю грецького патріотичного товариства «Філікі Етерія» та 20-річчю Одеської Філії Грецького Фонду Культури. Захід став частиною програми святкування Національного свята Греції 25 березня – Дня Відродження. Презентація відбулася у приміщенні Одеської Філії Грецького Фонду Культури.
Спеціальний репортаж про презентацію вийшов до ефіру ТРК “ГРАД”
ПЕРЕГЛЯД ОН-ЛАЙН: