У рамках програми по забезпеченню збереження та належних умов зберігання документів Національного архівного фонду України, за підтримки Ukrainische Orthodoxe Kirchengemeinde e.V. (Українська Православна церква у м. Берлін) та фонду Ukraine-Hilfe Berlin e.V., Державний архів Одеської області, як у мирний час, так і в умовах воєнного стану, надає підтримку архівним відділам райдержадміністрацій та міських рад Одеської області.

У зв’язку з безпрецедентним проявом відкритої, широкомасштабної агресії росії проти України внаслідок якої під загрозою знищення опинилися документи Національного архівного фонду України, для забезпечення зберігання та захисту документів української історії та культурної спадщини Держархів області надав у користування понад двох тисяч коробів.

За поточний місяць Держархівом області було передано архівному відділу Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області чотириста коробів. Робота з передачі архівних коробів продовжується. Віримо в перемогу та працюємо спільними зусиллями. Згуртованість, взаємодопомога та підтримка обов’язково приведуть нас до успіху.