Системне підвищення кваліфікації – запорука ефективної діяльності архівних установ Одещини

З урахуванням викликів сьогодення Держаним архівом Одеської області у 2022 році прийнято рішення щодо вдосконалення форм і методів проведення консультацій та навчання посадових осіб органів публічної влади.

Так, відповідно до плану-графіка з 05 по 07 вересня поточного року  Держархівом проведено лекторій, який об’єднав у спільних інтересах представників райдержадміністрацій та ОТГ Одещини. 

Безліч практичних питань було обговорено зі слухачами в рамках шести дистанційних тренінгів. Рекомендації, відповіді на численні запитання, методичні матеріали для самостійного опрацювання, абсолютна практична спрямованість та високий інтенсив, а ще доступність і відкритий діалог – стали основою для створення якісної комунікації для більш ніж 500 учасників лекторію.

По завершенню навчання учасники лекторію у своїх електронних анкетах високо оцінили роботу всіх спікерів та подякували керівництву Держархіву за високий рівень організації навчальних тренінгів, що, безумовно, стало корисним для подальшої роботи посадовців, до обов’язків яких віднесено забезпечення організації і ведення документообігу й архівної справи в органах влади Одещини.

Планова і системна робота з підвищення рівня професійної компетентності та запропоновані освітні інновації допомагають представникам органів влади вчасно та оперативно отримувати корисну інформацію.