1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Новини у слайдер
  6. /
  7. Засідання Науково-методичної ради Державного...

Засідання Науково-методичної ради Державного архіву Одеської області.

16 червня 2022 року відбулося чергове засідання Науково-методичної ради, під час якого були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Рекомендація до друку «Методичні рекомендації з питань організації роботи експертних комісій установ та подання їх документів до архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад та експертно-перевірної комісії Держархіву області».

Доповідач: Начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Галина УСПЕНСЬКА

2. Рекомендація до затвердження та подальшого використання Порядку видачі та обліку сертифікатів учасників навчань (підвищення кваліфікації), що проводяться Держархівом області.

Доповідач: Заступник начальника відділу науково-довідкового апарату Наталія ПРИВАЛОВА.

3. План виставкової діяльності Держархіву області на третій квартал 2022 року.

Доповідач: Головний науковий співробітник відділу науково-довідкового апарату Вікторія СТОЛЯРОВА.

За результатами розгляду зазначених питань членами Науково-методичної ради було вирішено: рекомендувати до другу «Методичні рекомендації з питань організації роботи експертних комісій установ та подання їх документів до архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад та експертно-перевірної комісії Держархіву області»; рекомендувати затвердження для подальшого використання Порядку видачі та обліку сертифікатів учасників навчань (підвищення кваліфікації), що проводяться Держархівом області; затвердити План виставкової діяльності Держархіву області на третій квартал 2022 року.