1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Новини у слайдер
  6. /
  7. В Одеській області створено...

В Одеській області створено сайт допомоги для внутрішньо переміщених осіб

За ініціативи Одеської обласної військової адміністрації та сприяння Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України створено Інформаційний сайт швидкого пошуку корисної інформації для внутрішньо переміщених осіб в умовах воєнного стану.

«Українське місто» – це інформаційний сайт, створений українцями для українців. Місія проєкту – допомогти українцям перемогти у війні, надавши їм можливість швидкого пошуку корисної актуальної інформації на одній платформі.

Метою цього інформаційного ресурсу є консолідація усієї необхідної інформації про основні нормативно – правові акти щодо державного захисту і гарантій надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, можливостей пошуку роботи, навчання, влаштування побуту, перелік органів державної влади, місцевих організацій та волонтерських центрів. Технічна підтримка та оновлення інформації на зазначеному інформаційному ресурсі здійснюватиметься уповноваженими структурними підрозділами Одеської обласної державної адміністрації на постійній основі.

Більш детальна інформація про можливості зазначеного інформаційного ресурсу доступна за посиланням https://ukrainian.city/oblast/odeska

Також зручний доступ до інформаційного ресурсу можливо отримати відсканувавши QR код,  розміщений на тематичному банері.