22.06.2022 Державним архівом Одеської області проведено черговий семінар

Відповідно до плану-графіка навчальних заходів Державного архіву Одеської області 22 червня 2022 року дистанційно, в режимі реального часу із застосуванням інтернет-платформи Google meet проведено навчальний онлайн-семінар за темою «Організація діловодства в установі та складення зведеної номенклатури справ».

В рамках навчального заходу підвищили кваліфікацію 50 посадовців в числа представників райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських рад, трудових архівів Одеської області. Найбільша кількість учасників вебінару – службовці Одеського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час заходу з вітальною промовою виступив заступник директора – начальник відділу використання документів Національного архівного фонду,

інформації, публікацій та зовнішніх зав’язків Державного архіву Одеської області Сергій КРАЧКОВ.

З основною доповіддю, роз’ясненнями та практичними рекомендаціями  виступила начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Галина УСПЕНСЬКА.

Організувала і провела навчальний вебінар заступник начальника відділу науково-довідкового апарату Держархіву, кандидат наук з державного управління Наталія ПРИВАЛОВА.

По завершенні навчання учасникам семінару на електронні пошти було направлено додаткові рекомендації, підготовлені працівниками Держархіву Одеської області, для подальшого використання в роботі.

Також всі слухачі навчання отримають відповідні сертифікати.

У своїх анкетах за результатами навчання слухачі висловили вдячність за високий рівень організації і проведення комунікативного заходу та зазначили про своє бажання у подальшому  брати участь у навчальних заходах Держархіву.