15.06.2022 Державним архівом Одеської області проведено черговий семінар

Відповідно до плану-графіка навчальних заходів Державного архіву Одеської області 15 червня 2022 року дистанційно, у режимі реального часу із застосуванням інтернет-платформи Google meet проведено навчальний онлайн-семінар за темою «Організація діловодства в установі та складення зведеної номенклатури справ».

У рамках навчального заходу підвищили кваліфікацію 58 посадовців Головного управління Держпраці в Одеській області та Територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській області.

Під час заходу з вітальною промовою виступив директор Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління, Петро ЛУК’ЯНЧУК. Методичні роз’яснення, відповіді на запитання та практичні рекомендації учасникам семінару надавала начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Галина УСПЕНСЬКА.

Організувала і провела навчальний вебінар заступник начальника відділу науково-довідкового апарату Держархіву, кандидат наук з державного управління Наталія ПРИВАЛОВА.

По завершенні навчання учасникам семінару на електронні пошти було направлено додаткові рекомендації, підготовлені працівниками Держархіву Одеської області, для подальшого використання в роботі.

Усі слухачі навчання отримають відповідні сертифікати.

У своїх анкетах за результатами навчання слухачі висловили вдячність за високий рівень організації і проведення комунікативного заходу та зазначили про своє бажання у подальшому  брати участь у навчальних заходах Держархіву.