07.06.2022 Державним архівом Одеської області проведено черговий семінар

Відповідно до плану-графіка навчальних заходів Державного архіву Одеської області 07 червня 2022 року у дистанційному форматі проведено навчальний онлайн-семінар за темою «Організація діловодства в установі та складення зведеної номенклатури справ».

У рамках навчального заходу підвищили кваліфікацію 83 посадовці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Південного офісу Держаудитслужби України.

Під час заходу виступили: Петро ЛУК’ЯНЧУК – директор Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління та Галина УСПЕНСЬКА – начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства.

Організувала і провела навчальний вебінар заступник начальника відділу науково-довідкового апарату Державного архіву, кандидат наук з державного управління, Наталія ПРИВАЛОВА.

По завершенні навчального семінару учасники отримали методичні рекомендації, підготовлені працівниками Державного архіву Одеської області, для подальшого використання в роботі.

Також усі слухачі навчання отримають відповідні сертифікати.

У своїх анкетах за результатами навчання слухачі подякували за актуальність і високий рівень організації семінару та зазначили про своє бажання у подальшому  брати участь у навчальних заходах Державного архіву.