Семінар «Формування справ та проведення експертизи цінності документів»

Відповідно до Плану-графіка навчальних заходів Державного архіву Одеської області на 1 квартал 2022 року, враховуючи замовлення органів публічної влади Одещини, 16 лютого поточного року працівниками Держархіву проведено черговий онлайн-семінар за темою «Формування справ та проведення експертизи цінності документів».

Учасниками комунікаційного заходу були посадовці, до обов’язків яких віднесено відповідальність за організацію та проведення документообігу та архівної справи з Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим  та м. Севастополі; Головного управління Державної Міграційної Служби в Одеській області; Головного управління Державної податкової служби в Одеській області; Одеського обласного центру зайнятості; КП «Одеський обласний інформаційно-аналітичний центр»; представники райдержадміністрацій, посадові особи органів місцевого самоврядування та працівники трудових архівів Одеської області.

Всього зареєструвалися  та прийняли участь  в навчальному семінарі 79 осіб.

На початку семінару з привітальними словами до учасників звернулися модератори: директор Держархіву, кандидат наук з державного управління Петро Лук’янчук та заступник начальника відділу науково-довідкового апарату, кандидат наук з державного управління Наталія Привалова, які привітали всіх з Днем єднання.

Методичні рекомендації щодо формування справ та проведення експертизи цінності документів учасникам вебінару надавала начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Держархіву Галина Успенська.  

Зміст навчання носив характер практичного спрямування. Окрім основної теоретичної частини було розглянуто низку практичних  питань. Слухачі отримали вичерпні відповіді на численні запитання. По завершенні учасники вебінару подякували за змістовне навчання і системну роботу з підвищення рівня професійної компетентності, яка має плановий характер і практичне спрямування.