6 жовтня відбувся навчальний семінар

З метою підвищення рівня професійної компетентності посадовців 06 жовтня 2021 року Державним архівом Одеської області організовано та проведено навчальний семінар за темою «Створення оптимальних умов зберігання архівних документів»

Навчальний захід проводився в дистанційному форматі з використанням сервісу Google meet, що дозволило охопити чималу кількість зацікавлених. Всього взяли участь у навчанні 80 державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та працівників трудових архівів Одещини.

На початку семінару до учасників з вітальним словом виступив директор Держархіву Петро Лук’янчук та зосередив увагу присутніх на посиленні карантинних заходів у зв’язку з погіршенням статистичних даних в регіоні щодо захворюваності на COVID-19.

Відповідно до програми семінару, начальник відділу зберігання, обліку та фізичної схоронності документів Національного архівного фонду Держархіву Світлана Виногловська розповіла учасникам про складові створення оптимальних умов для зберігання документів НАФ; про вимоги до будівель і приміщень архівів, сховищ та до засобів і режимів зберігання документів; експлуатацію архівних будівель, доступу до приміщень і на територію державного архіву; про розміщення документів в архіві.

Під час навчання начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Держархіву Галина Успенська розповіла учасникам про укладання списків джерел формування НАФ.

Організувала навчання координатор комунікаційних заходів Державного архіву Одеської області заступник начальника відділу науково-довідкового апарату Наталія Привалова.