27 жовтня відбувся черговий навчальний семінар

Відповідно до затвердженого плану-графіка Державний архів Одеської області у поточному році проводить низку навчальних семінарів для представників органів публічної влади та трудових архівів Одеської області. Черговий навчальний семінар за темою «Організація діловодства та архівного зберігання документів в установах, що забезпечують режимно-секретну діяльність» проведено 27 жовтня поточного року у дистанційному форматі. У навчанні взяли участь  62  представники Одещини.

Відкрила роботу навчального семінару заступник начальника відділу  науково-довідкового апарату Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління, координатор комунікаційних заходів і постійний модератор навчальних семінарів Наталія Привалова.

На початку семінару до учасників навчання з вітальним словом звернувся директор Державного архіву Одеської області, кандидат наук з державного управління Петро Лук’янчук, який привітав учасників вебінару з Всесвітнім днем аудиовізуальної спадщини (ЮНЕСКО) підкреслив роль архівних установ у  збереженні аудиовізуальної спадщини. Також очільник Держархіву звернув увагу слухачів на складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 в Одеській області, побажав плідної роботи в рамках семінару, оптимізму і високого  професіоналізму у виконанні посадових обов’язків.

Враховуючи зацікавленість і потребу слухачів семінару за результатами попереднього опитуваннядо програми навчання були включені наступні питання:

– Організація діловодства та архівного зберігання документів в установах, що забезпечують режимно-секретну діяльність;

– Особливості роботи органів публічної влади в період карантину;

– Щорічне оцінювання державних службовців.

З метою практичного спрямування та надання роз’яснень щодо роботи органів публічної влади в період карантину та щорічного оцінювання державних службовців в рамках навчального семінару виступили начальник Міжрегіонального  управління НАДС в Одеській,  Миколаївській та Херсонській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополь Володимир Мельник та головний спеціаліст – юрисконсульт Міжрегіонального  управління Ілона Шафікова.

З основною доповіддю щодо організація діловодства та архівного зберігання документів в установах, що забезпечують режимно-секретну діяльність виступив заступник директора – начальник відділу використання  документів Національного архівного фонду, інформації, публікацій та зовнішніх зав’язків ДержархівуСергій Крачков.

На численні додаткові питання по роботі з архівними документами та щодо організації документообігу в установах відповідали керівники структурних підрозділів Держархіву Галина Успенська та Світлана Виногловська. 

По завершенні навчального семінару учасники подякували організаторам і доповідачам за змістовні виступи та корисні рекомендації. 

Всім учасникам навчання надано методичні матеріали для додаткового  самостійного опрацювання.