1. Home
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Новини у слайдер
  6. /
  7. Поважні гості в Держархіві

Поважні гості в Держархіві

В рамках візиту в місто Одесу 28 вересня 2021 року делегація у складі працівників Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті побувала в Державному архіву Одеської області. 

Під час робочої зустрічі з поважними гостями директор Держархіву Петро Лук’янчук розповів про діяльність і основні здобутки Держархіву, відповів на численні питання  про кадрове та технічне забезпечення, взаємодію з органами публічної влади різного рівня, плідну співпрацю з науковцями та істориками, краєзнавцями і фахівцями-архівістами різних країн.

Говорили про перспективи, нові проєкти та додаткове фінансування в рамках обласної програми розвитку архівної справи. 

Торкнулися також проблемного питання, що потребує вирішення на загальнодержавному рівні та стосується забезпечення Державного архіву Одеської області приміщенням для належного збереження, наповнення і використання документів.

В ході зустрічі директор ГДА УІНП Ігор Кулик запропонував розглянути можливість участі Держархіву Одеської області в черговому міжнародному проєкті. 

На прохання поважних гостей була організована екскурсія у архівне сховище, де знаходяться документи 300 річної давнини.

По завершенні зустрічі сторони обмінялися подарунками, а гості залишили вдячні дописи з побажаннями подальшої співпраці у «Гостьовій книзі».