22 вересня відбувся навчальний семінар

З метою підвищення рівня професійної компетентності посадовців 22 вересня 2021 року Державним архівом Одеської області організовано та проведено навчальний семінар за темою «Організація діловодства в установі та складення зведеної номенклатури справ».

Навчальний захід проводився в дистанційному форматі з використанням сервісу Google meet, що дозволило охопити чималу кількість зацікавлених.Всього взяли участь у навчанні 67 державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та працівників трудових архівів Одещини.

Під час навчання начальник відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Держархіву Галина Успенська розповіла учасникам про організація діловодства в установі та складання зведеної номенклатури справ.

Після завершення семінару учасники у запропонованій анкеті подякували організаторам навчання, високо оцінили якість організації вебінару й актуальність наданої інформації, а головне – всі виявили бажання продовжувати співпрацю у заданому форматі та окреслили чималий спектр тем для подальшої навчальної роботи.

Організувала навчання координатор комунікаційних заходів Державного архіву Одеської області заступник начальника відділу науково-довідкового апарату Наталія Привалова, на думку якої така діяльність у майбутньому об’єднає завдяки спільним інтересам не тільки представників органів влади та трудових архівів, а й працівників інших установ і організацій різних форм власності.